• ogłoszenie

• 18.12.2015 organizujemy wyjazd do Teatru im. Horzycy w Toruniu na "Koncert życzeń".
            Zainteresowanych o kontakt z Moniką Kardas i Agnieszką Nowakowską.
            Wyjazd dla uczniów klas I-III gimnazjum i klasy VI. Zapraszamy również chętnych rodziców. Koszt wyjazdu 33 zł.

• charakterystyka klasy II B

• Klasę II B tworzy 10 chłopców i 7 dziewcząt. Jesteśmy bardzo zgranym zespołem, chętnie bierzemy udział we wszelkich wycieczkach i akcjach, organizowanych przez szkołę. Jesteśmy weseli, sympatyczni i koleżeńscy. Staramy się mieć dobrą frekwencję i ładne gazetki klasowe. Cieszą nas wszelkie słowa uznania ze strony nauczycieli, które motywują nas do pracy nad sobą.

• Maluchy

• Nasza grupa składa się z 18 osób, 6 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy najmłodszymi uczniami naszej szkoły ponieważ nasz wiek to zaledwie 3-4 lata. Interesujemy się całym otaczającym nas światem. Bardzo lubimy spędzać czas na zabawach ruchowych, śpiewie i tańcu. Mimo tego, że jesteśmy jeszcze mali to już dużo potrafimy i jesteśmy chętni by zdobywać nową wiedzę.

• ogłoszenie

• Dnia 16.11.2015 roku odbędą się zebrania z rodzicami.
            15.50 -prelekcja dla rodziców oddziałów zerowych dotycząca gotowości szkolnej (pawilon).
            15.30 prelekcja dla rodziców klas IV-VI "Rola rodziców w edukacji szkolnej dzieci. Istota współpracy rodziców i nauczycieli na 2 etapie edukacyjnym" (sala 20)
            O 16.00 zebrania dla rodziców klas 1-3 SP.
            Od 16.00 do 17.00 drzwi otwarte dla rodziców gimnazjum i IV-VI SP.
            Wszyscy nauczyciele będą do Państwa dyspozycji.
            Serdecznie zapraszamy.

• POMAGAMY

BO POMAGANIE JEST ŁATWE

Zbieramy nakrętki, aby pomóc małemu chłopcu z sąsiedztwa w walce z chorobą.

Przynieś nakrętki – odbierz punkty.

(W celu uzyskania punktów wystarczy przynieść do wychowawcy nawet mały woreczek nakrętek)

• "Tobie Polsko"

Dnia 6 listopada w Zamku Bierzgłowskim ogłoszono wyniki Wojewódzkiego Konkursu " Tobie Polsko". Uczniowie naszej szkoły zdobyli znaczące miejsca: w konkursie literackim I msce zdobyła Julia Samcik, w kategorii plastycznej I msce zdobyła Agata Jaworska, wyróżnienie w konkursie literackim zdobyły: Weronika Zioło, Marta Kirys i Marcelina Chylińska, natomiast w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej wyróżniono zespół w składzie : Martyna Uranowska, Julia Lewicka, Olga Grzyb i  Kinga Szlosek.
            Gratulujemy!!!

• Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

• W piątek 16 października obchodzony był Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji również nasza szkoła wzięła udział w biciu rekordu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dokładnie o godz. 12.00 uczniowie rozpoczęli 30-minutową symulację sztucznego oddychania na fantomach. Całe wydarzenie poprzedzone było projekcją filmu oraz profesjonalnym pokazem przeprowadzonym przez zaproszonego przez p.Dagmarę Kilkowską
            studenta ratownictwa medycznego, który przypomniał uczniom jak należy prawidłowo wykonywać resuscytację.

• Spot antydopalaczowy.

• We wrześniu grupa uczniów klas III gimnazjum wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na  spot antydopalaczowy. Zadaniem uczniów było nakręcenie krótkiego spotu, poruszającego tematykę przeciwdziałania zażywania dopalaczy.

Autorzy spotu: Natalia Góra, Patrycja Zięba, Karolina Ostrowska, Aleksander Kaszuba, Adam Dudek, Mikołaj Lewicki, Mateusz Kuzioła

Opiekunowie projektu: p.Monika Kardas, p.Dagmara Kilkowska